Aktualności

Dziel się uśmiechem

Nasza szkoła w roku szkolnym 2020/2021 przystąpiła do VIII edycji programu „Dziel się uśmiechem„.

Celem programu jest edukacja dzieci na temat prawidłowej higieny jamy ustnej. Uczestnictwo w zajęciach pozwoli uświadomić dzieciom jak ważna jest pielęgnacja zębów. Programem objęte są klasy II i IV. Zajęcia prowadzi p. Beata Nowak i p. Monika Pawłowska. Organizatorem programu jest Łódzki Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża, Mars Polska Sp. z o.o. Partnerami są: Polskie Towarzystwo Stomatologiczne oraz Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej. Czas realizacji programu zaplanowano na okres od 1 października 2020 do 30 kwietnia 2021.

Każdy uczestnik programu otrzyma materiały edukacyjne wykorzystywane na zajęciach.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.