Podziel się wigilią

Od 2011 roku rozwijając naszą inicjatywę wsparliśmy łącznie 6 115 rodzin. Wierzymy, że w ramach tegorocznej IX edycji charytatywnej akcji Podziel się Wigilią organizowanej przez Fundację Małgorzaty Niemczyk, mimo szczególnie trudnego czasu oraz panującej pandemii,
wspólnie przywołamy promienne uśmiechy na twarzach dzieci i ich rodzin. Nasza coroczna inicjatywa daje płaszczyznę ludziom dobrej woli z bardzo wielu środowisk oraz grup społecznych do bezinteresownego działania na rzecz pomocy dla potrzebujących.
Wspólnymi siłami pomagamy dzieciom dotkniętym niepełnosprawnościami oraz chorobami nowotworowymi.