Serce walentynkowe

Drodzy Uczniowie!

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Zakochanych. Walentynki należą do jednych z najpopularniejszych wydarzeń w roku obchodzonych niemalże na całym świecie. Walentynki, to dzień uśmiechów, ciepłych słów i gestów. Tego dnia najczęściej dominuje kolor czerwony, dlatego zachęcamy Was do udziału w konkursie na najbardziej wyjątkowe i oryginalne serce walentynkowe.

Regulamin konkursu szkolnego: „Najbardziej wyjątkowe i oryginalne serce walentynkowe”.

Celem konkursu jest:

• uczczenie Dnia Świętego Walentego,
  • kształcenie umiejętności pięknego wyrażania przyjaźni i sympatii,
  • przybliżenie dzieciom właściwego znaczenia pojęcia miłość,
  • integracja z elementami kultury światowej,
  • rozwijanie inwencji twórczej dzieci,
  • pobudzenie wyobraźni i aktywności artystycznej.

Uczestnicy:Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów szkoły z podziałem na dwie grupy wiekowe:

• klasy I – III,
  • klasy IV – VIII.

Warunki konkursu:

• konkurs ma charakter indywidualny
  • przedmiotem konkursu jest wykonanie serca w formie przestrzennej, dowolną techniką, dowolnej wielkości np. z plasteliny, zakrętek, piórek, cekinów, koralików, ciasta, owoców, można też wspomóc się otaczającą nas przyrodą i wykonać serce ze śniegu
  • każdy uczestnik wykonuje jedną pracę, którą należy sfotografować i przesłać na adres e-mail: b.nowak@sp91lodz.pl lub m.pawlowska@sp91lodz.pl do dnia 14.02.2021r.

Wykonane serce może brać udział tylko w jednym konkursie.

Życzymy powodzenia i kreatywnych pomysłów.

Monika Pawłowska, Beata Nowak