Aktualności

Budżet obywatelski

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Uczniowie

Miło mi poinformować, że w dniu 1 września br. Komitet Koordynacyjny ds. Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego UMŁ opublikował listę projektów, które przeszły wielostopniową weryfikację i uzyskały pozytywne rekomendacje.

Na tej liście znalazły się dwa projekty zaproponowane przez SP 91:

Lp. 288, nr wniosku L 142 Remont sali gimnastycznej wraz z zapleczem i wyposażeniem w SP nr 91 w Łodzi oraz

Lp. 298, nr wniosku L 162 Plac zabaw, zewnętrzna siłownia plenerowa oraz szkolny ogródek dydaktyczny.

Zgodnie z harmonogramem ŁBO (który załączam poniżej):

17 września nastąpi publikacja listy projektów do głosowania, publikacja punktów do głosowania natomiast w dniach 1-15 października odbędzie się głosowanie papierowe a w dniach 1-29 października będzie możliwość głosowania elektronicznego na wybrane projekty.

Do 15 listopada ogłoszone zostaną wyniki zwycięskich projektów.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z naszymi projektami oraz aktywnego włączenia się w „walkę” o zwycięstwo i poprawę infrastruktury naszej szkoły, co niewątpliwie zapewnieni naszym uczniom podniesienia atrakcyjności oferty edukacyjnej i spędzania czasu na terenie szkoły po lekcjach.

Poniżej w załączeniu link do strony ŁBO, gdzie znajdą Państwo wszystkie dostępne informacje:

https://uml.lodz.pl/budzet-obywatelski/lbo-20212022/decyzje-komitetu-koordynacyjnego-ds-lbo/ oraz harmonogram ŁBO 2021/2022:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.