Budżet obywatelski

Szanowni Państwo,

Zmieniamy Naszą Szkołę dla Waszych dzieci i następnych pokoleń.

Robimy wszystko, by czerpać z każdego możliwego źródła, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami oraz aktywnego włączenia się osobiście oraz poprzez rodzinę, znajomych i
przyjaciół do głosowania na projekty naszej Szkoły. Teraz to od Państwa zaangażowania zależy Nasz wspólny sukces.

Zagłosujcie na Wasze dzieci, Naszą szkołę, osiedle, dzielnicę, Nasze Miasto i lepszą przyszłość.

Dyrektor Szkoły – Krzysztof Gąsiorek

Dodatkowe informacje:

Miło nam poinformować, że w dniu 17 września br. Urząd Miasta Łodzi opublikował listę projektów, dopuszczonych do głosowania w tegorocznej IX edycji Budżetu Obywatelskiego (link poniżej)

Na liście są dwa nasze projekty:

Lp. 291, nr wniosku L 142 Remont sali gimnastycznej wraz z zapleczem i wyposażeniem w Szkole Podstawowej nr 91 w Łodzi

oraz Lp. 307, nr wniosku L 162 Plac zabaw, zewnętrzna siłownia plenerowa oraz szkolny ogródek dydaktyczny.

Zgodnie z harmonogramem ŁBO 1 października rozpoczyna się głosowanie i tak:

w dniach 1-15 października będzie można głosować osobiście (papierowo) w następujących lokalizacjach:

1. Łódzkie Centrum Kontaktu z Mieszkańcami, ul.Piotrkowska 110
  2. Punkt Informacyjno-Kancelaryjny UMŁ, al. Politechniki 32
  3. Punkt Informacyjno-Kancelaryjny UMŁ, ul. Krzemieniecka 2 B
  4. Punkt Informacyjno-Kancelaryjny UMŁ, ul. Zachodnia 47
  5. Punkt Informacyjno-Kancelaryjny UMŁ, al. Piłsudskiego 100

Godziny pracy punktów:
w poniedziałki, środy, czwartki i piątki od godz. 8.00 do godz. 16.00;
we wtorki od godz. 9.00 do godz. 17.00.

a w dniach 1-29 października będzie możliwość głosowania elektronicznego.

Efekty głosowania poznamy do 15 listopada – wówczas ogłoszone zostaną wyniki zwycięskich projektów.