Szafki dla uczniów

Szanowni Państwo,

W związku z rozpoczynającym się od poniedziałku remontem szatni uczniów, wejście do szkoły będzie możliwe tylko od strony ulicy Kasprzaka – główne wejście.

Drzwi do szkoły od strony boiska na czas remontu będą zamknięte.

Ponadto zostały zakupione szafki szkolne dla uczniów. Nasze dzieci zaczną z nich korzystać już za kilka dni. Do końca remontu szafki będą stać na korytarzu szkolnym – parter budynku – to tutaj uczniowie będą się przebierać i zostawiać ubrania wierzchnie przez najbliższe tygodnie.

Po zakończonym remoncie szatni, szafki zostaną rozłożone odpowiednio w klasowych boksach.
Otrzymacie Państwo również regulamin korzystania z szafek, który jako rodzice/opiekunowie prawni będziecie zobowiązani podpisać.

Regulamin korzystania z szafek szkolnych w SP 91 w Łodzi: regulamin

Z poważaniem,