Aktualności

Ogrzej miłością

W dniach 15.10.2021 – 10.11.2021 w naszej placówce została przeprowadzona akcja charytatywna na rzecz osób bezdomnych i ubogich. To przedsięwzięcie, którego organizatorem było Biuro Wolontariatu Caritas Archidiecezji Łódzkiej, odbywało się pod hasłem OGRZEJ MIŁOŚCIĄ. W jego trakcie społeczność naszej szkoły zbierała: koce, kurtki, swetry, spodnie, szaliki, rękawiczki, czapki i ciepłe skarpety, które 15.11.2021, w Dniu Ubogich, rozdano potrzebującym – osobom ubogim, samotnym i bezdomnym. Zbiórkę na terenie szkoły koordynowały Iwona Filanowska i Julita Mierzyńska.

Uczniowie naszej szkoły podarowali osobom potrzebującym: 16 kurtek, 30 szalików, 28 czapek, 11 par skarpet, 8 par rękawiczek, 4 swetry i 2 pary spodni.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom i Rodzicom za wsparcie, zaangażowanie w akcję i chęć niesienia pomocy!

Koordynator: Iwona Filanowska, Julita Mierzyńska

Tags
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.