Bajka dla Lema

Szkoła Podstawowa nr 91 w Łodzi zrealizowała film – powiastkę SF w ramach projektu „Widziałem przyszłość. #RokLema 2021„. Projekt realizowany w partnerstwie z Szkołą Polską w Katarze, w ramach projektu Razem dla edukacji realizowanego przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 91 sami opracowali tekst powiastki SF, wykonali niezbędne prototypu urządzeń przyszłości. Przygotowując się do nagrania opracowali samodzielnie charakteryzację, fryzury oraz stroje.

Końcówka nagrania zawiera wypowiedzi uczniów co dał im udział w projekcie partnerskim w ramach działań Wspólnoty Polskiej.