Aktualności

Srebrne medale naszych siatkarzy

We wtorek 1 lutego rozegrane zostały finałowe mecze mistrzostw Łodzi szkół podstawowych w siatkówce chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2007 i 2008).

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Maciej Wojtyczka (kapitan), Dawid Lewandowski, Julek Klimkiewicz, Franek Homdziuk, Igor Kucharski, Damian Szczepanik, Jakub Piejek, Maciej Pytliński
wywalczyła srebrne medale rywalizując w turnieju finałowym z SP 56, SP 79 oraz SP Salezjanie.

Tym samym siatkarskie tradycje SP 91 w męskiej siatkówce zostały podtrzymane. Końcowy sukces kosztował naszych zawodników mnóstwo wysiłku, a na podkreślenie zasługuje fakt, że grając w okrojonym składzie (choroby, kontuzje) stawili czoła wymagającym przeciwnikom.

Wielkie gratulacje dla naszej drużyny!!!