Aktualności

Solidarni z Ukrainą

W obliczu wydarzeń na Ukrainie, bestialskich, ludobójczych działań rosyjskiego agresora łączymy się myślami, modlitwą i wsparciem ze wszystkimi jej mieszkańcami, obywatelami i patriotami. Szczególne wyrazy solidarności ślemy Naszym Uczniom narodowości ukraińskiej oraz ich Rodzinom i Najbliższym, którzy muszą się mierzyć z rzeczywistością niegodną XXI wieku.

Jednocześnie zachęcamy do włączenia się w akcję Urzędu Miasta Łodzi, który ogłosił zbiórkę darów dla Ukrainy oraz szuka osób, które mają możliwość udzielenia jakiegokolwiek wsparcia. Szczegóły akcji na stronie: https://uml.lodz.pl/pomoc-dla-ukrainy/. Pod ww. adresem mailowym znajdują się informacje dotyczące wsparcia, pomocy prawnej, psychologicznej i terapeutycznej dla dzieci z Ukrainy ich rodzin mieszkających w naszym mieście.

Krzysztof Gąsiorek
Dyrektor SP 91

Tags
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.