Aktualności

Próbny egzamin

Szanowni Państwo,

Zamieszczamy informację dotyczącą próbnego egzaminu ósmoklasisty.

1. Uczniowie piszą egzaminy:
język polski i matematykę w sali gimnastycznej/ dyslektycy w gabinecie Pani pedagog Beaty Nowak,
język angielski w salach lekcyjnych na II piętrze: s. 201, 203, 206, 208, 209 / dyslektycy w gabinecie Pani pedagog Beaty Nowak.

2. Egzamin każdego dnia rozpoczyna się o godz. 8:00, uczniowie przychodzą na godz. 7:45.

  • Egzamin z języka polskiego trwa 120 min. (dyslektycy 180 min.);
  • Egzamin z matematyki 100 min. (dyslektycy 150 min.);
  • Egzamin z języka angielskiego 90 min. (dyslektycy 135 min).

Uczniowie, którzy skończą egzamin przed czasem, przebywają w sali 00 lub sali 22 pod opieką wyznaczonego nauczyciela.

3. Uczniowie nie mają lekcji na zerówce, natomiast po egzaminie kontynuują zajęcia zgodnie ze swoimi planami lekcyjnymi.

08.03.2022 i 09.03.2022 klasy 1-7 mają lekcje zgodnie ze swoimi planami, natomiast 10.03.2022 klasy 1-3 mają lekcje wg swoich planów, a klasy 4-7 zaczynają od 3 godz. lekcyjnej.

4. Uczniów obowiązuje strój galowy. Na egzaminie mają przy sobie tylko legitymację i przybory piśmienne.

HARMONOGRAM I SKŁAD KOMISJI EGZAMINACYJNYCH:

08.03.2022 – JĘZYK POLSKI

  1. godz. – p. A. Wojtas, p. J. Mierzyńska, p. K. Kilańczyk /rezerwa: p. M. Kotowska
  2. godz. – p. A. Wojtas, p. M. Kotowska, p. J. Kozłowski / rezerwa: p. B. Tanaś
  3. godz. – p. J. Mierzyńska, p. B. Tanaś, p. J. Kozłowski / rezerwa: p. J. Rynkiewicz

1 – 4 godz. dyslektycy – p. B. Nowak, p. M. Pawłowska / rezerwa: p. D. Szmigielska

09.03.2022 – MATEMATYKA

  1. godz. – p. P. Zasadziński, p. A. Schabowicz, p. J. Mierzyńska / rezerwa: p. E. Ceran
  2. godz. – p. P. Zasadziński, p. B. Tanaś / p. J. Mierzyńska rezerwa: p. R. Jandziak

1-3 godz. dyslektycy – p. B. Nowak, p. M. Pawłowska / rezerwa: p. D. Szmigielska

10.03.2022 – JĘZYK ANGIELSKI

  1. sala 201: 1 – 2 godz. – p. R. Jandziak, p. P. Zasadziński / rezerwa: 1-2 godz. p. K. Kilańczyk
  2. sala 203: 1-2 godz. – p. J. Rynkiewicz, p. J. Dudzińska / rezerwa: 1-2 godz. p. E. Ceran
  3. sala 206: 1-2 godz. – p. I. Kowalska, p. B. Gabarkiewicz/ rezerwa:1-2 godz. p. E. Janicka
  4. sala 208: 1-2 godz.- p. B. Borowska, p. G. Raczak/ rezerwa: 1 godz. p. A. Kiełtyka, 2 godz. p. B. Kosmalska
  5. sala 209: 1-2 godz. – p. I. Filanowska, p. A. Wojtas / rezerwa: p 1-2 godz. p. A. Schabowicz

 

gabinet pani Pedagog: 1-3 godz. p. B. Nowak, p. M. Pawłowska / rezerwa: 1-3 godz. p. D. Szmigielska.

Tags
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.