Aktualności

AVATAREK 2022

Miło nam poinformować, że Bartłomiej Feterlich i Stanisław Dalecki zajęli 3 miejsce w międzywojewódzkim konkursie z technologii informacyjno-komunikacyjnych dla uczniów szkół podstawowych AVATAREK 2022.

Był to już trzeci etap czyli finał konkursu.

 

Zwycięstwem tym zdobyli również dla szkoły roczną licencję szkolną na 30 kont premium dla uczniów naszej szkoły. Jest to ogromny sukces w dziedzinie informatyki naszych uczniów.

Do ścisłego finału dostało się 8 szkół:

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rokietnicy
  • Szkoła podstawowa nr 28 im. Kornela Makuszyńskiego w Poznaniu
  • Zespół Szkół w Kleszczewie
  • Szkoła Podstawowa nr 172 w Łódź
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strykowie
  • oraz nasza Szkoła Podstawowa nr 91 im. Leonida Teligi w Łodzi.

 

W całym konkursie brało udział 800 uczniów.

Sponsorami konkursu i nagród byli: Piotr Waź manager moje Bambino wspierany przez specjalistę sprzedaży Agnieszkę Łuczaj, Piotr Krzyżański reprezentujący Ligę Niezwykłych Umysłów, Starosta powiatu poznańskiego, Starosta powiatu grodziskiego, Prezydent miasta Łodzi, Dyrektor Zespołu Szkół im. Jadwigi i Władysława Zamoyskich w Rokietnicy, Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim, Dyrektor Zespołu Szkół Politechnicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Łodzi, Firma Microsoft, Firma Prodata, Firma Soft Sp. . z o.o.

Patronat nad konkursem obejmowali: Powiat Poznański, Powiat Grodziski, Kuratorium oświaty w Poznaniu, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu, Polskie Towarzystwo Informatyczne, ECDL Polska, Rokietnickie Wiadomości – czasopismo gminy.

Koordynator: Aleksandra Jagieła-Sochacka

 

Tags
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.