Aktualności

Przewodniczący Rady Miejskiej w naszej szkole

W dniu 7 kwietnia Naszą Szkołę odwiedził Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi Pan Marcin Gołaszewski.

Zwiedził budynek, odwiedził na lekcjach uczniów, zapoznał się z efektami niedawno zakończonej inwestycji  – „Innowacyjna SP-91 – multimedialne pracownie oraz funkcjonalna szatnia”, zrealizowanej w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Pan Przewodniczący spotkał się z dyrekcją i pracownikami szkoły. Zapoznał się z aktualną sytuacją SP 91 i planami na przyszłość. Dużo uwagi poświęcił sytuacji związanej z obecnością znaczącej ilości uczniów z Ukrainy w naszej szkole. Pytał o atmosferę, trudności, formy wsparcia i zaangażowanie uczniów w pomoc dla Ukrainy. Był pod dużym wrażeniem podejmowanych przez Nas działań i zachodzących w szkole zmian.

Gratulował dyrekcji, nauczycielom i całej społeczności szkolnej zaangażowania w tworzenie nowej, przyjaznej SP 91. Na ręce Dyrektora Szkoły przekazał dla Nas Wszystkich życzenia kolejnych sukcesów.

Wyraził także nadzieję na szybkie zakończenie działań wojennych w Ukrainie i przyszłość wolną od niegodnych współczesnej cywilizacji zbrodniczych działań.

 

Krzysztof Gąsiorek

Dyrektor Szkoły

Tags
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.