Aktualności

Dla Ukrainy

Szanowni Państwo!

Społeczność uczniowska naszej szkoły ma kilkudziesięciu nowych członków. Są nimi dzieci z Ukrainy. Dzięki Państwa ogromnej wrażliwości, zaangażowaniu i chęci niesienia pomocy udało nam się wyposażyć nowych uczniów we wszystkie potrzebne artykuły piśmiennicze, plecaki i stroje gimnastyczne.

Wszystkim Darczyńcom jesteśmy niezmiernie wdzięczni!

Niestety, wojna w Ukrainie nadal trwa. Konieczne są kolejne dostawy żywności. To niezbędne wsparcie dla tych ludzi, którzy walczą na terenie swojego kraju, jak i dla tych, którzy schronili się w Polsce. Dlatego też, jeszcze raz, prosimy Państwa o pomoc. Nasza szkolna zbiórka na rzecz Ukrainy cały czas trwa.

Potrzebujemy produktów spożywczych, tj.: mąka, cukier, kasza, ryż, makaron, płatki śniadaniowe, olej, konserwy,  żywność do szybkiego przygotowania (instant), batony (w tym energetyczne), herbata, słodycze, produkty spożywcze dla niemowląt (kaszki, musy owocowe, zupki w słoiczkach), woda mineralna w małych butelkach.

Zbieramy także środki higieny osobistej: żele do kąpieli, szampony, mydła, pasty i szczoteczki do zębów, podpaski, pampersy, podkłady, żele do kąpieli dla maluszków, oliwki, gąbki…

Mile widziane koce, ręczniki, apteczki i leki przeciwbólowe.

Dary można zostawiać w szatni u dyżurujących tam pracowników szkoły. Chcielibyśmy zebraną żywność dostarczyć potrzebującym jeszcze przed Świętami.

Cały czas liczymy na Państwa wsparcie – każdy produkt jest na wagę złota!

Z wyrazami szacunku

Zespół do spraw wolontariatu oraz opiekunki Samorządu Szkolnego:

Iwona Filanowska, Monika Kotowska, Julita Mierzyńska, Kamila Szczepańska-Pytel

Tags
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.