Aktualności

Pomoc dla Ukrainy

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest.
Nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
św. Jan Paweł II

POMOC DLA UKRAINY

Szanowni Państwo!
Zgodnie z zapowiedzią, jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi – w środę 13.04.2022, przekazaliśmy w ramach akcji pomocy dla Ukrainy, kolejną „porcję” zebranych w szkole produktów. Tym razem dostarczyliśmy je do Punktu Pomocy Charytatywnej Caritas w Łodzi, przy ul. Wólczańskiej 108. Caritas Archidiecezji Łódzkiej prowadzi akcję wsparcia uchodźców wojennych z Ukrainy. Włączyliśmy się w tę akcję, zawożąc produkty spożywcze, środki higieny osobistej, śpiwory, koce, baterie i leki, które Państwo zechcieliście potrzebującym podarować.
Za Państwa nieocenioną pomoc z całego serca dziękujemy!!!

Zespół do spraw wolontariatu oraz opiekunki Samorządu Szkolnego:
Iwona Filanowska, Monika Kotowska, Julita Mierzyńska, Kamila Szczepańska-Pytel

Tags
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.