Aktualności

Dzień otwarty za nami

To był dzień pełen wrażeń!

12.04 Szkoła Podstawowa nr 91 w Łodzi zorganizowała dla nowych uczniów Dzień otwarty o tematyce „Poznajemy zwierzęta świata”. Goście naszej szkoły otrzymywali mapę, na której zaznaczano odnalezione zwierzątka. Te zaś pochowały się w klasach lekcyjnych 😄 Cóż to była za przygoda… kolorowe klasy, moc atrakcji i przepyszne poczęstunki wywoływały radość wśród odkrywców oraz ich rodziców. Nauczyciele, wychowawcy i obecni uczniowie wykazali się pełnym zaangażowaniem zamieniając szkołę w Zoo jakiego jeszcze nikt nie widział. Chcecie ruszyć w podróż jeszcze raz? Pod spodem zobaczycie co działo się w ten zwariowany dzień.

Zapraszamy do obejrzenia galerii!

Tags
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.