Aktualności

XVII Memoriał Marka Radomskiego

Po  dwóch latach  przerwy spowodowanej pandemią, został rozegrany  XVII  Memoriał Marka Radomskiego  w  piłce siatkowej chłopców. Turniej, którego ideą  jest przypomnienie  postaci tego  wybitnego  polskiego siatkarza oraz zasłużonego nauczyciela i wychowawcy, odbył się w  naszej szkole, z którą w latach 1958-94 związany był zawodowo.

W rywalizacji  udział wzięły cztery łódzkie szkoły podstawowe, w których siatkówka cieszy się dużą popularnością od wielu lat. W stojącym na wysokim poziomie turnieju, najlepsi okazali się młodzi siatkarze SP 56 przed SP 91, SP 137  i SP 42. Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Maciej Wojtyczka, Bartek Dmochowski, Julek Klimkiewicz, Adrian Tomaszewski, Damian Szczepanik, Igor Kucharski, Jakub Piejek, Dawid Wodzyński. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany kapitan naszego zespołu – Maciej Wojtyczka (SP 91). Gratulacje i wyrazy uznania dla wszystkich uczestników, którzy  za świetną grę otrzymali puchary i nagrody ufundowane przez PGE SKRA Bełchatów oraz PZPS.

Relację z naszego corocznego sportowego święta odnotowano w dziale sportowym łódzkiego Expessu Ilustrowanego z dnia 11.05.22. Do zobaczenia za rok.

Koordynator: Jacek Kozłowski

Tags
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.