Konferencja Kosmos nasz świat

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Kosmos nasz świat” organizowanej przez uczniów.

Plan konferencji przedstawia się następująco:
o godzinie 14:00 – Powitanie wszystkich Gości;
od 14:15 do 14:55 – Warsztaty:
– Wiedza o Kosmosie (Gość specjalny Pani dr Natalia Zalewska z Centrum Badan Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk);
– Media przyszłość (Gość specjalny Ada Pawlak);
od 14:55 do 15:10 – Przerwa;
od 15:10 do 15:50 – Warsztaty:
– Transport przyszłości;
– Transport przyszłość;
Warsztaty prowadzą dwa różne zespoły
od 15:50 do 16:00 – Przerwa
od 16:00 do 17:00 wywiad z Panem Arturem Chmielewskim (NASA).

Link do rejestracji: https://forms.gle/BektxcxTfdNLf7RK6

Wydarzenie realizowane jest w ramach międzynarodowego projektu PHERECLOS („Partnerships for pathways to Higher Education and science engagement in Regional Clusters of Open Schooling” finansowanego z programu badawczego H2020). Współorganizatorem konferencji jest Łódzki Uniwersytet Dziecięcy Politechniki Łódzkiej oraz Fundacja KOLOROWO. Patronat nad wydarzeniem objęły Polska Agencja Kosmiczna, Centrum Badań Kosmicznych PAN, Polska Fundacja Fantastyki Naukowej oraz EC1 – Miasta Kultury.