Aktualności

Czytam, bo lubię …

W roku szkolnym 2021/2022 klasa 3b brała udział w projekcie edukacyjnym „Czytam, bo lubię…”, organizowanym przez Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi. Zadaniem naszym było zapoznanie się z książką „Droga do gwiazd. Opowieść o Mikołaju Koperniku”. Następnie otrzymaliśmy materiały w postaci filmu, testów i quizów, które musieliśmy rozwiązać. Ostatnim i podsumowującym etapem projektu był konkurs plastyczny  w którym należało wykonać indywidualną pracę dotyczącą plastycznego wyobrażenia postaci Mikołaja Kopernika lub wybranego wydarzenia zaprezentowanego w książce. Uczniowie klasy 3b otrzymali aż 4 nagrody na 62 nadesłane prace. 

  • Maja Wojtasiak – I miejsce 
  • Natalia Gajek – II miejsce 
  • Jakub Majocha – wyróżnienie 
  • Jakub Jędrzejewski – wyróżnienie 

Koordynator: Joanna Dudzińska 

Tags
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.