Aktualności

Występy naszych najmłodszych siatkarzy

Z dobrej strony zaprezentowali się nasi najmłodsi siatkarze, w zakończonych turniejach KINDER+SPORT, w których spotkały się wszystkie zespoły z województwa łódzkiego. W kategorii siatkarskich „dwójek” reprezentanci naszej szkoły: (Wiktor Guzowski, Szymon Grzelak), (Patryk Wedrich, Franek Wnuk), (Bartek Skrzypczyński, Szymon Podobiński), (Michał Chrzanowski, Michał Kalkowski), (Kacper Przedziński, Jakub Szczepański) pokazali spore umiejętności, a przede wszystkim ambitną postawę już w pierwszym eliminacyjnym turnieju. Do turnieju półfinałowego (najlepsze 16 zespołów) po emocjonujących meczach awansowały dwa pierwsze zespoły. Do finałowych gier zakwalifikowała się „2”: Wiktor Guzowski, Szymon Grzelak, którą wspierał zawodnik z II-go zespołu Patryk Wedrich. Ostatecznie musieliśmy się zadowolić ósmym miejscem w województwie, co jest sporym sukcesem, biorąc pod uwagę wysoki poziom turnieju oraz większe doświadczenie przeciwników, którzy po prostu dużo wcześniej zaczęli swoją przygodę z siatkówką. Na przestrzeni tego roku szkolnego „goniliśmy” ich dzielnie, dużo trenując i rywalizując regularnie w wojewódzkich turniejach Ligi Minisiatkówki, w których uczestniczył również Radek Adamski. Wielkie brawa dla naszych najmłodszych reprezentantów!!!

Jacek Kozłowski

Tags
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.