Aktualności

Mistrzowie Łodzi w siatkówce plażowej

Z bardzo dobrej strony pokazali się uczniowie reprezentujący naszą szkołę w Mistrzostwach Łodzi szkół podstawowych w siatkówce plażowej chłopców. Młodsza para: Igor Kucharski, Damian Szczepanik, co prawda odpadła w początkowej fazie turnieju, ale pokazała ambitną postawę i zebrała cenne doświadczenia, które z pewnością zaprocentują w przyszłym roku.

Za to para naszych ósmoklasistów: Maciej Wojtyczka, Julek Klimkiewicz, wygrywając kolejno cztery mecze, dotarła do ścisłego finału, w którym o zwycięstwie decydowały piłki w końcówkach setów. W emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie pojedynku, zabrakło odrobiny szczęścia. Musieliśmy się zadowolić II miejscem, które dało nam awans do turnieju wojewódzkiego. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Jacek Kozłowski

Tags
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.