Aktualności

Mój cud natury

W II semestrze roku szkolnego 2021/2022 uczniowie klas 4-8 mogli wziąć udział w konkursie przyrodniczo-fotograficznym pod hasłem „Mój cud natury”.  W ramach konkursu należało wykonać zdjęcie tego, co uczeń uznał za swój cud natury (krajobraz, element przyrody nieożywionej, zjawisko, roślina, zwierzę, …) i uzasadnić w kilku zdaniach swój wybór.

Do konkursu zgłoszono 20 prac. Wybór najlepszej był bardzo trudny – wszystkie prace były przepiękne, a wybory „cudów” świetnie uargumentowane. Cieszy ogromna wrażliwość naszych uczniów na piękno przyrody!

Ostatecznie jury w składzie: Iwona Filanowska i Justyna Rynkiewicz, biorąc pod uwagę jakość zdjęcia i uzasadnienie, przyznała I miejsce Janowi Błaszczykiewiczowi z klasy 7d.

Serdecznie gratuluję Janowi i wszystkim uczestnikom konkursu!!!

Tags
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.