Aktualności

NPZOZ Poradnia Alex-Dent CS.

Na podstawie podpisanego w ubiegłym roku szkolnym Porozumienia między placówką szkolną do której uczęszczają Wasze dzieci, a naszym gabinetem stomatologicznym pragniemy zaprosić dzieci i młodzież do zgłaszania się na kontrolne badania.

Akcja profilaktyki stomatologicznej miała odbywać się w trakcie zajęć szkolnych, aby odciążyć Was Rodziców/Opiekunów. Niestety obecna sytuacja epidemiologiczna i fakt, że dzieci w większości mają prowadzone zajęcia zdalnie utrudnia, a nawet wręcz uniemożliwia nam wywiązanie się z zaplanowanej formy spotkań.

Jednakże zachęcamy do indywidualnego umawiania się na wizyty, na których dowiecie się czy wszystko w jamie ustnej dziecka jest w porządku czy nie ma żadnych ubytków i czy przypadkiem nie jest potrzebna konsultacja ortodontyczna. Brak należytej kontroli i odpowiedniego leczenia od najmłodszych lat rzutuje na resztę życia. Pamiętajmy, że lepiej zapobiegać niż leczyć i lepiej leczyć niż usuwać, a próchnica jest chorobą bakteryjną.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie codziennie od poniedziałku do piątku w godz 12.00 – 16.00.

Przy zapisie prosimy o podanie numeru placówki szkolnej do której dziecko uczęszcza.

Wizyty umawiamy od rana jak i po południu. Pierwsza kontrolna wizyta umawiana jest zazwyczaj w ciągu tygodnia. Jeśli okaże się, że trzeba leczyć kolejna już normalna wizyta w ciągu dwóch tygodni.

Leczenie Państwa pociech odbywa się w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia i jest w pełni BEZPŁATNE.

Z poważaniem

Dyrekcja i Personel Poradni

Tags
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.