Aktualności

Przygody Gangu Fajniaków

Klasy: 1a, 2c i 3a po raz kolejny wzięły udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym zorganizowanym przez sieć sklepów: „Biedronka„.

Program miał na celu wpajanie dzieciom dobrych nawyków ekologicznych. Przewodnikami po opowieściach o magii przyrody byli nowi bohaterowie Gangu Fajniaków patronujący czterem żywiołom: powietrza, wody, ziemi i ognia.

Razem z Fajniakami dzieci uczyły się wrażliwości ekologicznej i troski o środowisko. W klasach przeprowadzone zostały lekcje, pełne ciekawych eksperymentów. Potem dzieci wykonały piękne prace plastyczne. Wszyscy uczniowie otrzymali certyfikaty i podziękowania za udział w akcji.

Mamy nadzieję, że że ta przygoda zainspiruje w przyszłości naszych uczniów do wielu wspólnych działań na rzecz naszej planety.

Koordynator: Barbara Kassassir (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej)

Tags
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.