Aktualności

Serca

Walentynki należą do jednych z najpopularniejszych wydarzeń w roku obchodzonych niemalże na całym świecie. Z tej właśnie okazji zorganizowałyśmy konkurs „Na najbardziej wyjątkowe i oryginalne serce walentynkowe”.

Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów szkoły z podziałem na dwie grupy wiekowe: klasy I – III i klasy IV – VIII. Dzieci miały za zadanie wykonać serce w formie przestrzennej, dowolną techniką i dowolnej wielkości. Prace charakteryzowały się dużą różnorodnością w podejściu do tematu. Każdy uczeń wykazał się bogatą wyobraźnią, niezwykłymi zdolnościami plastycznymi oraz ogromną pomysłowością. Kolejny raz napłynęło do nas tak wiele prac, że wyłonienie tych zwycięskich było nie lada wyzwaniem.

Nagrody otrzymują:

Klasy 1-3

  • I miejsce Alan, klasa 2b
  • II miejsce Ania, klasa 1a
  • III miejsce Maria, klasa 1b

Klasy 4-8

  • I miejsce Gabryś, klasa 6a
  • II miejsce Tomek, klasa 8b
  • III miejsce Wiktor, klasa 6b

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Monika Pawłowska, Beata Nowak

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.