Aktualności

Naleśnikowe wariacje

O tym, że naleśnik nie jedno ma imię mogliśmy się przekonać podczas Dnia Naleśnika tzw. Pancake Day 25 lutego. Z tej okazji zaprosiłyśmy wszystkich uczniów szkoły z podziałem na dwie grupy wiekowe klasy 1-3 i klasy 4-8 do udziału w konkursie „Razem świętujmy dzień naleśnika”.

Zadaniem uczestników było przygotowanie naleśnika, jego fantazyjne udekorowanie oraz estetyczne podanie. Konkurs miał na celu zachęcić uczniów do rozwijania zainteresowań kulinariami, jako jednej z form spędzania czasu wolnego z najbliższymi. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wpłynęło do nas dużo smakowitych naleśników, dlatego wybór nie był łatwy. Po długich naradach jury postanowiło nagrodzić następujące osoby:

Klasy 1-3:

  • I miejsce Michał, klasa 3a
  • II miejsce Maria, klasa 1b
  • III miejsce Maja, klasa 2b
  • III miejsce Zoja, klasa 1b

Klasy 4-8:

  • I miejsce Alan klasa 6c
  • II miejsce Julia klasa 4a
  • III miejsce Igor klasa 6a

Laureatom gratulujemy!

Monika Pawłowska

Tags
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.