Aktualności

Schronisko im. św. Brata Alberta

Szanowani Państwo,


schronisko im. św. Brata Alberta w Łodzi jest niezależną katolicką organizacją dobroczynną, która niesienie pomoc osobom bezdomnym, ubogim, uzależnionym, samotnym, zwalnianym z aresztów śledczych i zakładów karnych. Aby pomoc mogła być realizowana na bieżąco schronisko potrzebuje wsparcia osób indywidualnych i organizacji publicznych. Dlatego chcieliśmy zachęcić Państwa do udziału w naszej zbiórce na rzecz osób potrzebujących. Akcja będzie trwała do końca marca. Niezbędne produkty można przynosić bezpośrednio do pedagoga szkolnego lub zostawić u panów w szatni.

Preferowane produkty to:

  • koce,
  • poduszki,
  • kołdry,
  • pościel,
  • suche produkty spożywcze, najlepiej z długą datą ważności.

W związku z tym, że osoby przebywające z schronisku opiekują się kotami, mile widziana jest również karma i żwirek.
Wszystkim chętnym dziękujemy za pomoc 🙂

M. Pawłowska, B. Nowak

Tags
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.