Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

Warsztaty folklorystyczne

16 listopada w klasach pierwszych przeprowadzone zostały warsztaty folklorystyczne. Uczniowie mieli zaprezentowane stroje ludowe regionu łódzkiego, odbyła się projekcja teledysku "Let's Folk!" oraz zajęcia z papieroplastyki.

Park Trampolin Saltos 5a

Klasa 5a uczestniczyła w zajęciach sportowych w Parku Trampolin Saltos. W pierwszej kolejności odbyły się zajęcia prowadzone przez trenera. Mocno zmęczeni, resztkami sił wykorzystaliśmy pozostały czas wolny na zabawy według własnych pomysłów. Było ciężko, no ale kto jak nie my, DAMY RADĘ!

"Wf z ŁKS - stop zwolnieniom z wf"

19.10 uczniowie klas: 3a, 4a i 7a brali uczestniczyli w lekcji wychowania fizycznego w ramach projektu ,, Wf z ŁKS - stop zwolnieniom z wf" Lekcje prowadzili trenerzy i zawodnicy z Akademii ŁKS przeprowadzając trening motoryczny oraz ćwiczenia kształtujące umiejętności gry w piłkę nożną.

Dzień Nauczyciela

12 października w ramach obchodów Dnia Nauczyciela uczniowie naszej szkoły zamienili się miejscami z nauczycielami. Dzielne dzieciaki z klas 5a, 6a ,6b, 7a, 7b i 8a poprowadziły zajęcia z historii, polskiego, angielskiego, biologii i matematyki.

Wycieczka do Torunia

28 września 2023r uczniowie klasy 2a, 3c i 5b wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Torunia. Najpierw udaliśmy się do toruńskiego planetarium, gdzie wzbogaciliśmy swoją wiedzę w zakresie astronomii.

Praktyczna jazda na rowerze

W dniu 22.09.2023 klasy 5a, 5b i 5c uczestniczyły w zajęciach praktycznej jazdy na rowerze w Miasteczku ruchu drogowego na ulicy Małachowskiego 9 w Łodzi. Podczas zajęć uczniowie mogli doskonalić swoje umiejętności jazdy na rowerze wykorzystując wiedzę teoretyczną zdobytą w szkole.