Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

XX Konkurs wiedzy o ptakach

pod hasłem „Hej dzieciaki! Hej młodziaki! Jakie to ptaki?”

11.05.2022 troje uczniów reprezentowało naszą placówkę w jubileuszowym XX Konkursie Wiedzy o Ptakach, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 7 w Łodzi wraz z Klubem Obserwatorów Ptaków i Grupą Łódzką Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków.

Byli to: Grzelak Natalia kl. 8b, Tomczyk Maja kl. 7d i Błaszczykiewicz Jan kl. 7d.

Do szkoły organizatora udali się z nami także: Kalkowski Michał kl. 4a, Dąbrowska Weronika kl. 5a, Bahramy Alan kl. 6a oraz Rzeźnicki Joel kl. 7d, którzy projektowali logo w/w konkursu.

Konkurs Wiedzy o Ptakach organizowany pod hasłem „Hej Dzieciaki! Hej Młodziaki! Jakie to ptaki?” jest bardzo trudny i wymaga specjalistycznej ornitologicznej wiedzy. Uczniowie rozwiązują w jego  ramach test wiedzowy, rozpoznają gatunki ptaków na zdjęciach i po głosach. To naprawdę tajemna wiedza, dla większości z nas niedostępna.

A jednak udało się !!! Natalia Grzelak zajęła w nim II miejsce!

Dodajmy, że jest to konkurs o zasięgu wojewódzkim, a nawet ogólnopolskim, bowiem byli także uczestnicy, którzy przyjechali z Warszawy.

Gratulujemy  Natalii wiedzy i wyniku!!!!

Dodatkową radość sprawiła nam informacja, że wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy zostali zaproszeni na ogłoszenie wyników, otrzymali wyróżnienia w konkursie plastycznym.

Gratulujemy: Michałowi Kalkowskiemu, Weronice Dąbrowskiej, Alanowi Bahramy, Joelowi Rzeźnickiemu i po raz drugi Natalii Grzelak, która także w tym konkursie brała udział.

W tym miejscu chcielibyśmy także gorąco podziękować naszym mentorom i przewodnikom, którzy w ciągu roku szkolnego przekazywali nam ornitologiczną wiedzę w trakcie terenowych wycieczek, podczas których wspólnie obserwowaliśmy ptaki.

Wielkie podziękowania kierujemy na ręce profesora Tomasza Janiszewskiego
i p. Jarosława Krajewskiego, dyrektora SP nr 7 w Łodzi!