Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

XX Konkurs wiedzy o ptakach

pod hasłem „Hej dzieciaki! Hej młodziaki! Jakie to ptaki?”

11.05.2022 troje uczniów reprezentowało naszą placówkę w jubileuszowym XX Konkursie Wiedzy o Ptakach, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 7 w Łodzi wraz z Klubem Obserwatorów Ptaków i Grupą Łódzką Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków.

Byli to: Grzelak Natalia kl. 8b, Tomczyk Maja kl. 7d i Błaszczykiewicz Jan kl. 7d.

Do szkoły organizatora udali się z nami także: Kalkowski Michał kl. 4a, Dąbrowska Weronika kl. 5a, Bahramy Alan kl. 6a oraz Rzeźnicki Joel kl. 7d, którzy projektowali logo w/w konkursu.

Konkurs Wiedzy o Ptakach organizowany pod hasłem „Hej Dzieciaki! Hej Młodziaki! Jakie to ptaki?” jest bardzo trudny i wymaga specjalistycznej ornitologicznej wiedzy. Uczniowie rozwiązują w jego  ramach test wiedzowy, rozpoznają gatunki ptaków na zdjęciach i po głosach. To naprawdę tajemna wiedza, dla większości z nas niedostępna.

A jednak udało się !!! Natalia Grzelak zajęła w nim II miejsce!

Dodajmy, że jest to konkurs o zasięgu wojewódzkim, a nawet ogólnopolskim, bowiem byli także uczestnicy, którzy przyjechali z Warszawy.

Gratulujemy  Natalii wiedzy i wyniku!!!!

Dodatkową radość sprawiła nam informacja, że wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy zostali zaproszeni na ogłoszenie wyników, otrzymali wyróżnienia w konkursie plastycznym.

Gratulujemy: Michałowi Kalkowskiemu, Weronice Dąbrowskiej, Alanowi Bahramy, Joelowi Rzeźnickiemu i po raz drugi Natalii Grzelak, która także w tym konkursie brała udział.

W tym miejscu chcielibyśmy także gorąco podziękować naszym mentorom i przewodnikom, którzy w ciągu roku szkolnego przekazywali nam ornitologiczną wiedzę w trakcie terenowych wycieczek, podczas których wspólnie obserwowaliśmy ptaki.

Wielkie podziękowania kierujemy na ręce profesora Tomasza Janiszewskiego
i p. Jarosława Krajewskiego, dyrektora SP nr 7 w Łodzi!