Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Budżet Obywatelski

Drodzy Rodzice i Uczniowie, Przyjaciele i Sympatycy SP 91 znamy wyniki głosowania na projekty złożone przez Naszą Szkołę w X Edycji Budżetu Obywatelskiego 2022/2023.

Niestety nasze projekty nie weszły do realizacji, z uwagi na zbyt małą liczbę otrzymanych głosów.

Szkoda, bo zrobiliśmy bardzo wiele, by poprawić nasze otoczenie, warunki nauki, pracy i wypoczynku.

Jako autorzy projektów zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, by zachęcić całą naszą społeczność, przyjaciół, sympatyków i otoczenie do oddawania głosów. Okazało się, że nie u wszystkich na których liczyliśmy znalazły uznanie nasze starania. I choć liczba 819 i 806 oddanych głosów na poszczególne projekty nie ustawiła nas na szarym końcu tabeli wyników, do projektów z najwyższą ilością głosów (16904) było nam bardzo daleko.

Serdecznie dziękuję tym Wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w tegoroczne głosowanie.

Pragnę szczególnie podziękować nauczycielom, członkom Rady Rodziców i uczniom, którzy przygotowali piknik promujący BO w Naszej Szkole.

Oczywiście w przyszłym roku kolejny raz spróbujemy swoich sił w następnej edycji Budżetu Obywatelskiego, bo jak mawiał nasz słynny patron Leonid Teliga: "Jeśli się na prawdę czegoś pragnie, jeśli się do tego dąży, laur zwycięstwa musi do nas należeć".

 

Dyrektor Szkoły

Krzysztof Gąsiorek