Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs wokalny

Zapraszam dzieci z klas 1-8 do udziału w wokalnym konkursie „Moja ulubiona kolęda lub pastorałka”, który odbędzie się w tym roku stacjonarnie w dniach 19 -21 grudnia.

Szczegóły będą podane zgłoszonym uczestnikom w tygodniu poprzedzającym konkurs. Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować wokalnie jedną kolędę lub pastorałkę i przed konkursem dostarczyć do na pendrive podkład instrumentalny do wybranej kolędy, można także podkład przesłać przez teamsa. Podkłady można znaleźć w internecie.

Zgłoszenia proszę dokonywać przez dziennik do 14 grudnia do p. Joanny Dudzińskiej, starsze dzieci mogą się zgłaszać osobiście na lekcjach muzyki.

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach kl. 1-3 i 4-8. Wyniki będą ogłoszone w dniu konkursu, natomiast rozdanie dyplomów i nagród odbędzie się po feriach świątecznych.

Joanna Dudzińska