Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Podaruj bibliotece książkę, podaruj bibliotece grę planszową!

od jutra rozpoczyna się akcja "Podaruj bibliotece książkę, podaruj bibliotece grę planszową!". Dajmy drugie życie książkom, które nie są już czytane i grom planszowym, które kurzą się na półkach. Niech dalej sprawiają radość innym! W bibliotece szkolnej na pewno znajdą się chętni, by po nie sięgnąć.

WAŻNE!

Dary będą przyjmowane do końca marca (czyli do ostatniego dnia przed feriami wielkanocnymi).

Zasady akcji:

  1. Do biblioteki można oddawać książki wydane po 2010 roku (pozycje starsze - tylko tytuły chętnie czytane do dzisiaj) oraz gry planszowe.
  2. Gry planszowe i książki (literatura piękna dla dzieci i młodzieży, literatura popularnonaukowa, lektury, poradniki, komiksy) powinny być w bardzo dobrym stanie.
  3. Dary należy przynosić bezpośrednio do biblioteki.
  4. Każdy darczyńca znajdzie się na liście osób, które wzbogaciły księgozbiór szkolny (lista dla potrzeb biblioteki, zapisane na niej dane nie będą upubliczniane).
  5. Uczniowie oraz klasy, które podarują najwięcej książek i gier planszowych, otrzymają podziękowania. Przewidziane są też drobne upominki-niespodzianki.
  6. Wyniki akcji - ogólna liczba darów oraz ranking klas uczestniczących w akcji znajdą się na stronie internetowej szkoły.
  7. Akcja skierowana jest do Uczniów, Rodziców i Nauczycielom.

Uwolnij książkę! Uwolnij grę planszową!

Książka czytana żyje dalej! Gra planszowa sprawia radość wielu graczom!

Z góry gorąco dziękuję za wszystkie dary :)

Dorota Szmigielska