Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 2 Szkole Podstawowej nr 91 w Łodzi to przede wszystkim pożegnanie klasy 8a, ale też zarazem zakończenie roku szkolnego dla wszystkich klas.

Szkolna uroczystość była także okazją do wręczenia uczniom świadectw, a tym z najlepszymi wynikami w nauce oraz wzorowym zachowaniem (średnia z ocen co najmniej 4,75 i minimum bardzo dobre sprawowanie) nagród książkowych. Wręczono również nagrodę Primus Inter Pares uczennicy klasy 8a Ewie Matys.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 91 im. Leonida Teligi w Łodzi była nie tylko okazją do podsumowania minionych miesięcy, ale również do wspólnego świętowania i cieszenia się z osiągnięć całej społeczności szkolnej.

Szkolna uroczystość była również okazją do złożenia przez Pana Dyrektora Krzysztofa Gąsiorka, podziękowań Rodzicom, którzy okazali swoją pomoc i zaangażowanie przy organizacji Pikniku z okazji Dnia Dziecka.

Część artystyczną przygotowała klasa 8a pod przewodnictwem wychowawczyni pani Iwony Filanowskiej. Młodzież wystąpiła w Familiadzie zapraszając do zabawy nauczycieli.

Również klasy trzecie pod opieką pań: Jolanty Galion, Marceliny Andrzejczak oraz Ewy Andrzejczyk-Ptasińskiej przygotowały krótką część artystyczną dla klas 1-4.

Wszyscy uczestnicy opuścili szkołę w radosnych nastrojach, gotowi na zasłużony letni wypoczynek.